מנהלת בית הספר: קרן לוין גפן | מפקחת בית הספר: רות בן ואליד
תגובות: 0   צפיות: 1
שעת הקוד בחופית-יום ראשון ה-25/11
שעת הקוד הוא אירוע עולמי המאפשר לילדים להתנסות בשעה אחת של תכנות וכתיבת קוד, וללמוד על עולם ההייטק והחדשנות הטכנולוגית בדרך כיפית ומהנה. מאז אירוע שעת הקוד הראשון לפני חמש שנים ועד היום, יותר מ- 100 מיליון תלמידים מרחבי העולם השתתפו באירוע ונחשפו לאפשרויות הבלתי מוגבלות שמציעה הטכנולוגיה. ביום ראשון ה-25/11 יתנסו תלמידי כיתות ד,ה,ו בארועי שעת הקוד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 379
מצעד הספרים
מצעד הספרים לילדים ונוער הוא יוזמה ממשלתית של משרד החינוך הישראלי לעידוד קריאה בקרב תלמידי בית-הספר. בכל שנה נבחרת על ידי ועדת שופטים רשימת ספרים מומלצים המחולקת לפי קבוצות גיל, מכיתות א' ועד י"ב. הרשימה מועברת לבתי-ספר המשתתפים במצעד ולספריות.בקובץ המצורף רשימת הספרים לכיתות ד',ה',ו'
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 5
יום הניקיון הבינלאומי
"מנקים את העולם" (Clean Up the World) הוא ארגון בינלאומי ששם דגש על קהילתיות, במטרה להמריץ ולהעצים את נכונותן של קהילות בכל רחבי כדור הארץ לשפר את מצב הסביבה ולשמור עליה. הארגון מפעיל מידי שנה כ- 35 מיליון מתנדבים ב- 120 מדינות. הוא מהווה את אחד המפעלים הסביבתיים הגדולים בעולם שבבסיסם התארגנות קהילתית, כל זאת בשיתוף התכנית הסביבתית של האו"ם .גם בחופית שומרים על הסביבה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 17
חגים וימי זכרון
חדש בחופית
חיים ברשת
אתרים שימושיים
בריאות לב החינוך
מפתח הלב
למידה בשעת חירום
הקשר הרב דורי
נאמני מחשב
אלבומי תמונות
ארכיון כתבות
אשדוד בסימן קריאה!