בית ספר חופית, אשדוד

פורטל החינוך אשדוד

חנומטיקה

חדש בחופית

שעת הקוד בחופית-יום ראשון ה-25/11

שעת הקוד הוא אירוע עולמי המאפשר לילדים להתנסות בשעה אחת של תכנות וכתיבת קוד, וללמוד על עולם ההייטק והחדשנות הטכנולוגית בדרך כיפית ומהנה. מאז אירוע שעת הקוד הראשון לפני חמש שנים ועד היום, יותר מ- 100 מיליון תלמידים מרחבי העולם השתתפו באירוע ונחשפו לאפשרויות הבלתי מוגבלות שמציעה הטכנולוגיה. ביום ראשון ה-25/11 יתנסו תלמידי כיתות ד,ה,ו בארועי שעת הקוד.

מצעד הספרים

מצעד הספרים לילדים ונוער הוא יוזמה ממשלתית של משרד החינוך הישראלי לעידוד קריאה בקרב תלמידי בית-הספר. בכל שנה נבחרת על ידי ועדת שופטים רשימת ספרים מומלצים המחולקת לפי קבוצות גיל, מכיתות א' ועד י"ב. הרשימה מועברת לבתי-ספר המשתתפים במצעד ולספריות.בקובץ המצורף רשימת הספרים לכיתות ד',ה',ו'

בחופית מזדהים עם דרום שחור

יום הניקיון הבינלאומי

"מנקים את העולם" (Clean Up the World) הוא ארגון בינלאומי ששם דגש על קהילתיות, במטרה להמריץ ולהעצים את נכונותן של קהילות בכל רחבי כדור הארץ לשפר את מצב הסביבה ולשמור עליה. הארגון מפעיל מידי שנה כ- 35 מיליון מתנדבים ב- 120 מדינות. הוא מהווה את אחד המפעלים הסביבתיים הגדולים בעולם שבבסיסם התארגנות קהילתית, כל זאת בשיתוף התכנית הסביבתית של האו"ם .גם בחופית שומרים על הסביבה.

חודש נובמבר בחופית....

הכנסו לקובץ המצורף ותוכלו לראות את כל הפעילויות בחודש נובמבר

לוח הערכה מחצית א'

פורסם לוח הערכה למחצית א' בכל אתרי הכיתות. בהצלחה לתלמידים!

דף הפייסבוק של חופית

בקרו בדף שלנו: בית ספר "חופית" אשדוד

אודות בית הספר

"כשאני מוכן אני מוגן"

הורים ותלמידים יקרים,לאור המצב הביטחוני הרגיש באזורנו- הוחלט על ביטול הלימודים בעירנו. מצ"ב מכתב להורים + מאגר רעיונות ופעילויות להורים ולילדים בשעת לחץ ומצב חירום. שנדע ימים שקטים יותר וחזרה לשגרה מהירה ושלווה אנו כאן בשבילכם, צוות והנהלת חופית.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA